Peygamber Sevdalıları Vakfımız tarafından 13 Şubat’ta Türkiye geneli yapılan Siyer Yarışması’nın sonuçları açıklandı. İşte Midyat’ta ödül kazananların TAM listesi

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından “O’nu Oku, O’nu Yaşa” temasıyla bu yıl 11’incisi düzenlenen Siyer Yarışması Midyat ilçesinde de 7’den 70’e binlerce Peygamber Sevdalısının katılımıyla 13 Şubat’ta gerçekleştirilmişti.

Midyat’ta 4 bini aşkın kişinin katılım sağladığı Siyer Yarışması’nda 55 kişi dereceye girerek ödül almaya hak kazandı
https://www.emidyat.com/images/files/2022/03/6240dfd564ae5.jpg
“Bu yarışmanın kaybedeni yoktur”
Yarışma ödülleri hakkında açıklama yapan Yarışma Koordinatörlerinden Dernek  Başkanımız Nurettin Ayyıldız yarışmaya giren herkesin kazandığını ifade etti.

Ayyıldız, “Peygamber Sevdalıları olarak Midyat’ta on birincisini düzenlediğimiz Siyer Yarışmasını 13 Şubat’ta gerçekleştirdik. Midyat’ta dört binin üzerinde başvuru olmuştu. Midyat ve kırsal mahallelerde toplamda  yirmi sekiz noktada Siyer Yarışmasını düzenledik. . Bu yarışmadaki amacımız erdemli bir toplum yetişmesi, Hazreti Peygamberin hayatını okumak, okuduğumuzu hayatımıza tatbik etme amacındayız. Özellikle Midyat’ta bu yıl Siyer Yarışmasını yoğun bir katılımla gerçekleştirdik ve herhangi bir sorun ile de karşılaşmadık. Başta üye ve gönüllülerimiz olmak üzere bu yarışmada emeği geçen bütün kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Peygamber Sevdalıları ve derneğimiz adına emeği geçen üye ve gönüllülerimizden ve katılım sağlayan herkesten Allah razı olsun, Ödül kazananları tebrik ediyoruz. Bu yarışmanın kaybedeni yoktur. Herhangi bir ödül alamayanlar Efendimizin hayatını okumuş oldular. Her sene katılımlarını bekliyoruz.Ödül kazanan kardeşlerimize önümüzdeki hafta içerisinde ödüllerini takdim edeceğiz inşallah. Tekrardan, yarışmanın yapılmasında katkı sunan herkesten Allah razı olsun .Ecirlerini kat kat artırsın.” diye konuştu.

İşte ödül kazananların tam listesi

https://www.emidyat.com/images/files/2022/03/6240d633014d0.jpeg

Siyer Yarışması’nda ödül kazananlar (TAM LİSTE)

Duyurular, Haberler, slider, Uncategorized |

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>