500 Muhtaç Aileye Kışlık Giyim Ulaştırdık

Üyesi olduğumuz UMUT KERVANI VAKFI adıyla Bir hayırsever tarafından bağışlanan 200 bin lira değerindeki 4 bin parça muhtelif kışlık giyim malzemeleri, Midyat merkez ve kırsal mahallelerindeki ihtiyaç sahibi 500 aileye ulaştırdık.

“Midyat Umut Kervanı olarak yardım çalışmalarımız devam ediyor. Bir iyilik hareketi olarak, toplumda yardımlaşma ve dayanışma bilincini ayakta tutmak amacıyla, zengin ile fakir arasında köprü olma vazifemizi yardım çalışmalarımızla devam ettiriyoruz. Bu kapsamda bu soğuk kış mevsiminde bir hayırsever tarafından bağışlanan 200 bin lira değerindeki 4 bin parça kışlık giyim malzemelerini Midyat merkez ve kırsal mahallelerdeki yaklaşık 500 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırdık. Bu kış mevsiminde kardeşlerimizin hem gönüllerinin hem de kendilerinin ısınmalarına vesile olduk. Bağışlarından dolayı hayırsever kardeşimizden Allah (Celle Celalühü) razı olsun. Ecrini kat kat artırsın. Midyat Umut Kervanı olarak bu aileler adına kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Tüm hayırseverlere, ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunma çağrısı yapıyoruz.”

Midyat Umut Kervanı

www.umutkervani.org.tr

o535 813 0381

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>